Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Žltá vymeniteľná šošovka pre lyžiarske/snowboardové okuliare Kutook X-Treme

-50%
Žltá vymeniteľná šošovka pre lyžiarske/snowboardové okuliare Kutook X-Treme
20 EUR
Akcia: 9,9 EUR
Od: 04.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Táto vymeniteľná šošovka sa dokonale hodí k vašim lyžiarskym okuliarom. Balenie obsahuje iba šošovku. VLT (priepustnosť viditeľného svetla) šošovky je 59,3 %, čo je ideálne pre slnečné, zamračené a daždivé počasie. Je vysoko prispôsobivý meniacim sa svetelným podmienkam a zaisťuje jasné a ostré videnie za všetkých podmienok. Šošovka je ľahko vymeniteľná, takže sa môžete rýchlo prispôsobiť aktuálnym poveternostným podmienkam. Ideálna voľba pre každého, kto hľadá flexibilné riešenie pre rôzne lyžiarske podmienky.

 

 

Rám z TPU a protišmykový popruh: okuliare poskytujú všeobecne dobré videnie bez skreslenia do všetkých strán. Pohodlne sedia na tvári a pri dlhodobom používaní nespôsobujú tlakové body na pokožke. Prilba/čelenka je tiež úplne protišmyková. Lepivý/gumový materiál na remienku okuliarov uľahčuje nasadzovanie a snímanie pri nosení prilby, pretože remienok sa nešmýka po zadnej strane prilby. Ideálne na lyžovanie, snowboarding, jazdu na snežnom skútri.

Viacero farieb a rôzne hodnoty priepustnosti: ponúkame celý rad farieb a štýlov, takže si šošovky môžete kedykoľvek zmeniť podľa svojich preferencií alebo poveternostných podmienok. Filter okuliarov závisí od farby šošoviek. Hodnota zafarbenia sa udáva vo VLT: priepustnosť viditeľného svetla (VLT). pri "zlatých šošovkách" je VLT okuliarov 7,5-8 %. Sivá 8,8-10,6 % / strieborná 14,7-16,9 % / modrá: 14,7-17 % / červená 16,8-19,5 %.

 

Dvojité šošovky s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu a ochranou UV400: vonkajšia šošovka je vyrobená z pevného materiálu a má povrchovú úpravu odolnú proti poškriabaniu, ktorá zvyšuje odolnosť šošovky proti poškriabaniu. Vnútorná strana lyžiarskych okuliarov má povrchovú úpravu proti zahmlievaniu, takže sa okuliare nezahmlievajú a poskytujú dlhotrvajúci efekt proti zahmlievaniu. Všetky šošovky majú ochrannú vrstvu UV400, vďaka ktorej je pohľad jasnejší a jemnejší a poskytuje dokonalú ochranu očí.

 

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System