Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


zoom objektív na smartfón 40*60

-37%
zoom objektív na smartfón 40*60
 • zoom objektív na smartfón 40*60
 • zoom objektív na smartfón 40*60
 • zoom objektív na smartfón 40*60
23,4 EUR
Akcia: 14,8 EUR
Od: 20.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Objavte nekonečno pomocou tohto zariadenia a vychutnajte si úchvatné zábery vzdialených objektov. Či už ide o cestovanie, fotografovanie prírody alebo zdieľanie zážitkov, toto zariadenie je vždy pripravené priniesť novú dimenziu vášmu telefónu s fotoaparátom.

Užite si svet z nového pohľadu pomocou zariadenia na optické priblíženie vášho telefónu.

Toto zariadenie vám umožňuje zachytiť a pozorovať vzdialené objekty zblízka pomocou kamery vášho telefónu, takže môžete vytvárať úchvatné a detailné fotografie.

40X60 jednookulárny ďalekohľad s kompasom je veľmi všestranný a jednoduchý na používanie. Stačí ho jednoducho pripojiť k vášmu telefónu a nastaviť správne zaostrenie pre priblíženie vzdialených objektov. S 10-násobným optickým priblížením môžete zachytiť každý detail ostro a podrobne.

Zariadenie je vyrobené z kovového materiálu, čo zaručuje jeho trvanlivosť a dlhú životnosť. V balení nájdete 40X60 jednookulárny ďalekohľad s kompasom, ochranný kryt, šnúru, plátennú tašku a farebnú krabicu, vďaka čomu môžete jednoducho uchovávať a prenášať zariadenie.

Teleobjektív s optickým priblížením je kompatibilný so väčšinou telefónov a umožňuje jednoduché a efektívne približovanie.

 

Obsah balenia:

1 x Teleobjektív (60x40) 1 x Mini statív 1 x Ochranné puzdro 1 x Čistiacia handrička 1 x Krytka na objektív 1 x Puzdro s klipom na upevnenie telefónu na prednej časti ďalekohľadu (klip a upevňovací mechanizmus)

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System