Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


7 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke

-20%
7 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
  • 7 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
  • 7 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
  • 7 dielna elegantná darčeková súprava pre mužov v dekoratívnej krabičke
33,8 EUR
Akcia: 26,9 EUR
Od: 15.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Zažite vrchol sofistikovanosti a štýlu s našou starostlivo vybranou darčekovou sadou pre mužov, ktorá je navrhnutá tak, aby potešila zmysly a pozdvihla každodenný život. Táto nádherná kolekcia, vytvorená s vycibreným vkusom a špičkovou kvalitou, je dokonalou kombináciou luxusu a praktickosti, vďaka čomu je ideálnym darčekom pre moderného džentlmena.
V tomto starostlivo navrhnutom balení nájdete zladený výber všetkých základných doplnkov, ktoré splnia všetky vaše potreby.

 

 

 

 

Hodinky: čierny ciferník pre moderný a sofistikovaný vzhľad, ktorý sa hodí ku každému oblečeniu. Veľkosť puzdra 45 mm zaručuje nielen presnosť, ale aj odolnosť a zároveň mužný a asertívny vzhľad. Čierny kožený remienok je nielen pohodlný na nosenie, ale poskytuje aj elegantný vzhľad, ktorý dokonale ladí s dizajnom hodiniek.

Opasok: elegantný kožený opasok s hladkým povrchom a prackou z nehrdzavejúcej ocele. Klasický dizajn je dokonalým doplnkom k akémukoľvek oblečeniu, pracovnému aj bežnému.

Peňaženka: Kompaktná, ale priestranná kožená peňaženka s viacerými priehradkami na bankové karty, doklady a hotovosť. Elegantný, čistý dizajn je ideálny na každodenné používanie.

Pero: elegantné pero so sofistikovaným dizajnom vyžaruje eleganciu a eleganciu, takže je dokonalým doplnkom do profesionálneho prostredia.

Manžetové gombíky: táto súprava obsahuje aj dva elegantné manžetové gombíky, ktoré sú dokonalým doplnkom k formálnemu oblečeniu. Jemné spracovanie a prvotriedny materiál manžetových gombíkov zaručujú odolnosť a štýl. Sú ideálne na slávnostné príležitosti, obchodné stretnutia a všetky udalosti, pri ktorých je dôležitý dokonalý vzhľad.

Kravata: Táto súprava obsahuje aj štýlovú modrú kravatu, ktorá dokonale doplní akýkoľvek formálny odev. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu, ktorý zaručuje odolnosť a pohodlie pri nosení. Sofistikovaný dizajn a farebnosť tejto kravaty z nej urobia hodnotný kúsok šatníka každého muža, či už ide o obchodné stretnutie alebo slávnostnú príležitosť.

Darčeková krabička: každé príslušenstvo je elegantne uložené v darčekovej krabičke prémiovej kvality, ktorá je ideálna nielen na uloženie výrobkov, ale aj ako skvelý nápad na darček.

  • Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
    Gyártó
    Suroko Ind.
WebShop System