Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


A7 IP WIFI kamera

-50%
A7 IP WIFI kamera
 • A7 IP WIFI kamera
 • A7 IP WIFI kamera
 • A7 IP WIFI kamera
 • A7 IP WIFI kamera
39,9 EUR
Akcia: 19,9 EUR
Od: 20.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Objavte túto pokročilú IP kameru WiFi, ktorá ponúka neuveriteľné rozlíšenie , takže môžete sledovať svoje okolie v bohatých detailoch 1080P. Jej 90-stupňový pozorovací uhol zaručuje, že budete vidieť na široký priestor, čím sa výrazne zvýši vaša celková bezpečnosť.

Táto IP kamera vyžaduje extrémne nízke minimálne osvetlenie 2,0 lux, čo jej umožňuje nahrávať vo vysokej kvalite aj pri slabom osvetlení. Kamera je vybavená vstavaným zvukovým vstupom a prispôsobiteľným reproduktorom, podporuje obojsmernú hlasovú komunikáciu a umožňuje efektívnu komunikáciu zo vzdialenosti až 10 - 30 metrov.

 

 

Prostredníctvom zaostrenia získate vždy jasný a ostrý obraz, či už vo dne alebo v noci, pretože kamera podporuje nočné videnie s vysokým rozlíšením. Vďaka energeticky úspornej konštrukcii kamera spotrebuje len 0,8 W.

 Robustným prevádzkovým parametrom je táto kamera vhodná na použitie v širokom rozsahu teplôt a vlhkosti, od -10 do +50 stupňov Celzia

Kamera podporuje aj používanie kariet TF (nie sú súčasťou balenia), čím poskytuje priestor na ukladanie videozáznamov. 360-stupňová horizontálna a 90-stupňová vertikálna rotácia umožňuje voľne nastaviť kameru pre čo najoptimálnejší uhol pohľadu.

Podporuje aj monitorovanie pomocou mobilného telefónu, poskytuje pohodlný a jednoduchý prístup k videozáznamom a upozorneniam kdekoľvek a kedykoľvek v systémoch iOS aj Android. Vďaka funkcii detekcie pohybu, ktorá vám zasiela upozornenia prostredníctvom mobilnej aplikácie, môžete byť navyše vždy informovaní o pohybe v sledovanej oblasti.

Obsah balenia:

kamera
USB kábel
skrutky na montáž

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System