Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Amaz Stojan pre 5 fliaš vína

-21%
Amaz  Stojan pre 5 fliaš vína
10,2 EUR
Akcia: 8,1 EUR
Od: 14.06.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Dizajn a konštrukcia: Tento 5-dielny držiak na fľaše vína je navrhnutý v čistom a modernom štýle, ktorý dokonale zapadne do každej domácnosti, či už je moderná, tradičná alebo rustikálna. Vďaka svojmu jednoduchému, ale elegantnému dizajnu sa tento držiak na poháre na víno ľahko stane ozdobou vašej domácnosti. Starostlivý výber materiálov zaručuje trvanlivosť a odolnosť výrobku.

Funkčnosť S držiakom na 5 fliaš vína môže vo vašej domácnosti vládnuť poriadok a elegancia. Ideálny na prevzdušňovanie a sušenie pohárov na víno a na prípravu degustačných večerov. Tento držiak na poháre na víno zaručuje, že poháre budete mať vždy po ruke a môžete ich štýlovo prezentovať.

Kvalita materiálu Výrobok je vyrobený z pevných a odolných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Pevná konštrukcia zaručuje stabilitu, zatiaľ čo kvalitný náter chráni držiak pred poškriabaním a opotrebovaním.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System