Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


GamerElegance herná stolička s podnožkou,biela

-28%
GamerElegance herná stolička s podnožkou,biela
 • GamerElegance herná stolička s podnožkou,biela
 • GamerElegance herná stolička s podnožkou,biela
 • GamerElegance herná stolička s podnožkou,biela
165,8 EUR
Akcia: 119,9 EUR
Od: 25.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Herné, ale pritom elegantné kreslo GamerElegance  v rôzných farbách skvelo zapadne do každej izby. Užite si maximálne pohodlie vďaka sklopnému operadlu, vysúvateľnej podnožke a pohodlným vankúšikom. A nebojte sa, konštrukcia je poriadne pevná, aby zvládla všetky emócie pri dôležitých herných bitkách.

 

Materiál

Vysokokvalitný poťah z PU kože ktorá je príjemný na dotyk a naviac ho môžete ľahko vyčistiť. . Hrubšia špongia s vysokou hustotou poskytuje pohodlnejšie odpruženie, zatiaľ čo široké operadlo poskytuje lepšiu oporu.

 

Stabilná konštrukcia

Základňa je vyrobená z kovaného rámu z vysokokvalitnej ocele s mimoriadnou nosnosťou. Bez problémov unesie dospelé osoby s hmotnosťou až 115 kg. Vďaka kolieskom kreslo ľahko premiestnite, kam práve potrebujete.Dve ovládacie páky zabezpečujú bezpečnú a stabilnú funkciu zdvíhania sedadla a funkciu nastavenia uhla operadla.

Stabilitu stoličky zabezpečuje zosilnený nosný rám. Okrem toho zhrubnutý oceľový rám zabezpečuje spoľahlivosť stoličky a huby vankúšov s vysokou hustotou zaisťujú dlhodobú odolnosť proti deformácii.

 

 

Parametre stoličky:

 • farby
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System