Kategórie
Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Inteligentné hodinky S8 Pro- modré

-28%
Inteligentné hodinky S8 Pro- modré
24,8 EUR
Akcia: 17,9 EUR
Od: 15.07.2024   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

 

Predstavujeme vám ďalšiu novinku na trhu, inteligentné hodinky S8 Pro. Je to vynikajúce zariadenie s množstvom funkcií pre zdravie a fitnes vrátane zabudovanej podpory GPS.

 

 • Bluetooth hovor
 • Podpora GPS v športovom režime
 • Príjem notifikácií
 • sledovanie vášho zdravotného stavu 
 • meranie pohybových aktivít

 

 

Displej  intuitívne zobrazuje všetko, čo potrebujete vedieť.

Inteligentné hodinky majú plochý rám zinkovej zliatiny, čo je predpovedaný dizajn pre modely série 8. Rozmery S8 Pro Max sú 46,0 mm x 31,50 mm x 9,65 mm, s kovovým rámom, korunkovým tlačidlom a tlačidlom  na boku. Zariadenie váži len okolo 51 gramov a je dodávané so športovým remienkom.

 

Má dotykový displej s vysokým rozlíšením, 2,02 palcový IPS LCD displej. Má rozlíšenie 240 x 280 pixelov, dobrú presnosť farieb a široký pozorovací uhol. Má tenký čierny rám a 2,5D tvrdené sklo na vrchu.

Je celorámový, kompaktný a plne vodotesný s krytím IP68. Spĺňa denné hodnotenie odolnosti voči vode a je tiež odolný voči striekajúcej vode, dažďu a prachu.

 

 

 

 

Operačný systém 

Pokiaľ ide o operačný systém, inteligentné hodinky využívajú čip Realtek RTL8762, ktorý má nízku spotrebu a vysoký výkon. Hodinky majú aj snímače HR, tlaku a SpO2. Má funkciu Bluetooth na volanie a 200 mAh batériu s výdržou 15 - 20 dní v pohotovostnom režime. Ako vidno z hardvéru, inteligentné hodinky sú vybavené nielen základnými, ale aj pokročilými funkciami.

 

 

 

Inteligentné hodinky sú skvelou voľbou pre športovcov, pretože dokážu sledovať viacero športov so zabudovaným GPS sledovaním. Profesionálny pohybový algoritmus inteligentných hodiniek a podpora viacerých športov vám umožní cvičiť od chôdze po beh, bedminton, bicyklovanie, skákanie cez švihadlo a jogu. Inteligentné hodinky sledujú kroky, čas tréningu, spotrebu kalórií a srdcový tep, čím nám umožňujú sledovať efektivitu nášho tréningu a náš pokrok.

 

 

Telefonovanie cez Bluetooth a podpora hlasových služieb

Inteligentné hodinky so zabudovaným reproduktorom a mikrofónom v spojení s pokročilým rozhraním Bluetooth 5.2 podporujú volanie cez Bluetooth. Používatelia môžu uskutočňovať hovory priamo na hodinkách , takisto môžu prijímať telefónne hovory. Inteligentné hodinky podporujú telefónny zoznam, denník hovorov a funkcie vytáčania. Vďaka podpore volania už nikdy nezmeškáte žiadny hovor a nemusíte vyťahovať telefón z vrecka len preto, aby ste prijali alebo zavolali.

 

 

Inteligentné upozornenia Push Reminder

Prijímajte SMS alebo hovory s inteligentnými notifikáciami. Inteligentné hodinky podporujú služby QQ, WeChat, Facebook a ďalšie.

 

Ďalšie funkcie dostupné na inteligentných hodinkách

Inteligentné hodinky S8 Pro Max podporujú ovládanie hudby, budík, počasie, stopky, vyhľadávanie telefónu, časovač a predinštalované ciferníky.

 • farby
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System