Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Inteligentný náramok M5 - čierny

-46%
Inteligentný náramok M5 - čierny
 • Inteligentný náramok M5 - čierny
 • Inteligentný náramok M5 - čierny
 • Inteligentný náramok M5 - čierny
37,4 EUR
Akcia: 20,1 EUR
Od: 19.07.2024   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

FITLIFE M5 inteligentný náramok na meranie krvného tlaku a krvného kyslíka s farebným OLED displejom


FitLife M5, inteligentný náramok na meranie aktivity s vyneniteľným remienkom, s funkciou merania krvného tlaku a hladiny kyslíka v krvi, ktorý nielen zobrazuje, ale aj prijíma prichádzajúce hovory, možno použiť ako hands-free zariadenie, ak nemáte voľnú ruku na držanie telefónu. Okrem toho samozrejme zobrazuje aj množstvo oznámení, monitoruje kvalitu spánku, meria a ukladá údaje o činnosti.FitLife M5
je kompaktný, unisex náramok s prevádzkovou dobou 3 - 5 dní na jedno nabitie. Môžete ho spárovať s telefónom pomocou aplikácie, ktorá vám umožní telefonovať, zobraziť prichádzajúce správy, upozornenia, nastavovať budíky a aktivovať mnoho jeho užitočných funkcií.

Prejdené kroky, vzdialenosť a spálené kalórie: vďaka vstavanému G-senzoru prístroj s veľkou presnosťou počíta kroky a prejdenú vzdialenosť za deň a na základe toho vypočíta spálené kalórie.

Kardiovaskulárne meranie: zariadenie poskytuje komplexný simultánny obraz o výsledkoch meraní pulzu, krvného tlaku a krvného kyslíka. Meranie trvá asi 17 sekúnd, jeho presnosť do značnej miery závisí od podmienok merania: rovnako ako pri zdravotníckych pomôckach je dôležité byť v pokoji, držať ruku na úrovni srdca a oplatí sa otočiť zariadenie smerom dovnútra zápästia.

Meranie kvality spánku: zariadenie monitoruje skutočné množstvo spánku, ktoré je ukončené asi hodinu po prebudení a môže sa zobraziť na displeji.

Multisportová funkcia: z troch športových profilov v náramku (beh, švihadlo, sed-ľah), s prihliadnutím na jeho špeciálnu formu pohybu, môže byť účinnosť tréningu monitorovaná na základe spálených kalórií. Z aplikácie je možné spustiť ďalšie dva športy (chôdza, jazda na bicykli), ale pre tieto účely musí telefón zostať v dosahu náramku.

Správy / oznámenia: Hovor, SMS, Facebook, Twitter, Instagram, WeChat, QQ, Linka, Whatsapp oznámenia vibrujú, zobrazuje informácie o volajúcom a 15-znakové podrobnosti upozornení, keď je spojenie Bluetooth aktívne.

Ďalšie funkcie: zmena domovskej obrazovky (1 digitálna, 1 analógová), vyhľadávanie telefónu, diaľkové ovládanie kamery, budík, pripomienka aktivity, tichý režim.

FitPro: Toto zariadenie, rovnako ako väčšina inteligentných zariadení, ponúka maximum svojich možností pomocou aplikácie, ktorú je možné stiahnuť do smartfónu. Biometrické údaje, ktoré je možné zadať, upresňujú výsledky meraní, ktoré je možné zobraziť aj spätne. V aplikácii sa dajú nastaviť časy budenia a odtiaľ sa dá napríklad spustiť funkcia vyhľadávania zariadenia alebo diaľkové ovládanie kamery. Aplikácia je v angličtine.


Obsah balenia:

 • 1 ks FitLife M5 Inteligentný náramok
 • 1 ks Špeciálna nabíjačka
 • 1 ks návod

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).
 • farby
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System