Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Likeregal 920 Modré herné kreslo s opierkou na nohy

-39%
Likeregal 920 Modré herné kreslo s opierkou na nohy
 • Likeregal 920 Modré herné kreslo s opierkou na nohy
 • Likeregal 920 Modré herné kreslo s opierkou na nohy
 • Likeregal 920 Modré herné kreslo s opierkou na nohy
220,9 EUR
Akcia: 133,9 EUR
Od: 27.05.2024   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:
VOLITEĽNÉ EXTRA FUNKCIE:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

 

Maximálne pohodlie a „Cool“ funkcia

Profesionálne herné kreslo Likeregal 920 vďaka svojim mnohým funkciám a prevedeniu výrazne zlepší herný či pracovní výkon a pohodlie pri dlhom sedení pri počítači. Vďaka vhodne tvarovanej podpierke hlavy a bedrovej opierke toto kreslo zabezpečuje správne držanie tela pri sedení. Bedrová opierka napomáha k lepšiemu držaniu tela a pre ďalšie zvýšenie komfortu slúži podpierka na nohy.

 

Komfort a relax

Toto profesionálne hráčske kreslo má opierku na nohy, ktorá sa dá vysunúť spod kresla, aby ste mali nie len pri sedení úplné pohodlie. Ergonomicky navrhnutý výrobok je vybavený 360-stupňovou rotáciou, nastaviteľnou výškou, nastaviteľnou opierkou hlavy, nastavením sklonu od 90 do 150 stupňov a možno ho zablokovať, aby sa dal použiť ako posteľ na krátke zdriemnutie.Toto polohovateľné kreslo poskytuje najpohodlnejší zážitok, či už sa používa v kancelárii alebo pri hraní hier, komfortné cítenie nám zdvojnásobuje efektivitu.

 

 

Materiál 

Má mäkkú výplň a kvalitný poťah z PU kože.Nosnú konštrukciu sedadla a operadla tvorí pevný a kvalitný  rám,ktorý zabezpečuje dlhú životnosť kresla ale aj vaš pohodlie. Podstava a opierky na ruky sú z plastu  Zatiaľ čo široké operadlo poskytuje lepšiu oporu. Po prvýkrát má kreslo najnovšiu vylepšenú konštrukciu posuvných podrúčok. S tromi pevnými  nastaviteľnými bodmi je podpora silnejšia. Či už sedíte alebo ležíte, sú  vždy vaše ruky dokonale podopreté.

 

Zabezpečenie

Základňa je vyrobená z kovaného rámu z vysokokvalitnej ocele s mimoriadnou nosnosťou. Ľahko unesie dospelých s hmotnosťou až 115 kg. Dve ovládacie tyče zabezpečujú bezpečnú a stabilnú funkciu zdvíhania sedadla a funkciu nastavenia uhla operadla. Stabilitu stoličky zabezpečuje zosilnený nosný rám

 

 

 

 

 

parametre:

 • výška: 125-133cm
 • šírka: 57cm
 • hĺbka: 50cm
 • hmotnosť:16kg
 • farby
  VOLITEĽNÉ EXTRA FUNKCIE
  Pro
  brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System