Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Multifun 5555 2000W Keramický prenosný elektrický ohrievač,Oranžová

-29%
Multifun 5555 2000W Keramický prenosný elektrický ohrievač,Oranžová
43,9 EUR
Akcia: 31,3 EUR
Od: 08.04.2024   Do vypredania zásob!
farby:
čas doručenia:
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Kompaktný keramický ohrievač PTC je efektívnym a bezpečným riešením pre rýchle a efektívne vykurovanie miestností. Môžete nájsť tento produkt ideálny pre domáce, kancelárske alebo dokonca kempingové účely. Rýchle a silné uvoľňovanie tepla: Vďaka vysokej účinnosti prenosu tepla keramickej platne PTC ohrievač rýchlo vykúri miestnosť.

 

 

 

 

Vďaka výkonu 2000 wattov je ohrev oveľa rýchlejší a účinnejší ako u bežných ohrievačov. Bezpečná prevádzka: Ohrievač má ochranu proti prehriatiu a bezpečnostnú funkciu proti prevráteniu, takže sa pri jeho používaní nemusíte obávať. Široká základňa poskytuje stabilitu a ohrievač funguje bezpečne. Keramický termočlánok PTC: Keramický termočlánok PTC poskytuje zdravé, tiché a efektívne vykurovanie. Okrem toho má nízku tvorbu prachu a dlhú životnosť, čo znamená, že funguje spoľahlivo po dlhú dobu.

 


 

Nastaviteľný termostatický ohrievač kancelárskych miestností: tento malý ohrievač je vybavený nastaviteľným ovládačom termostatu a umožňuje prispôsobiť nastavenie teploty v rozmedzí od 5 °C do 35 °C. Ohrievač je určený na použitie v interiéri a je vybavený režimom 2 v 1, ktorý ponúka nastavenie vykurovania s výkonom 2000 W a nastavenie prirodzeného vetrania. Flexibilita priestorového ohrievača vám umožňuje udržiavať v miestnosti čo najpríjemnejšiu teplotu a zároveň optimalizovať energetickú účinnosť.

 

Prenosné a všestranné: Zariadenie sa ľahko prenáša a je vhodné do domácnosti, kancelárie, kúpeľne alebo dokonca na cestovanie. Pomocou nastaviteľného termostatu si jednoducho nastavíte požadovanú teplotu, a tak si vždy užijete príjemne teplý alebo čerstvý vzduch. Vlastnosti: Hmotnosť: 1,32 kg Tepelný výkon 2000 wattov Veľkosť: 15 x 17 x 18 cm

 

 

Špecifikácie:

Vykurovacie teleso.
Napätie: 120 V/60 Hz
Výkon: 2000 W
Vhodná plocha: do 10 metrov štvorcových (107,6 ft²)
Teplotný rozsah: 5 °C-35 °C (41,0 °F-95,0 °F)
Dĺžka kábla: 1,5 metra
Rozmery: 15 x 17 x 18 cm
Hmotnosť: 1,32 kg

 

Upozornenia:

Nedotýkajte sa predného panelu ohrievača ani jeho okolia.

Nezakrývajte ohrievač dekou ani ničím iným.

Tento ventilátor elektrického ohrievača má hladinu decibelov približne 50 dB.

prevádzkové napätie 110 V, výkon 2000 W.

  • farby
    brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System