Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Nafukovací matrac do auta

-35%
Nafukovací matrac do auta
  • Nafukovací matrac do auta
  • Nafukovací matrac do auta
  • Nafukovací matrac do auta
42,6 EUR
Akcia: 27,7 EUR
Od: 26.02.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

UNIKÁTNY MATRAC DO AUTA

Cestujete často autom, jazdíte na dovolenky, chodíte na festivaly, koncerty alebo kempujete? Pohodlný odpočinok kdekoľvek vám zaistí tento jedinečný nafukovací matrac do auta. Je univerzálny, hodí sa do každého auta pre ten najkomfortnejší a najkvalitnejší spánok, ktorý si v aute môžete dopriať.

KVALITNÝ KOMPRESOR ZDARMA

K tejto nafukovacej posteli automaticky získavate kvalitný výkonný kompresor pre rýchle a účinné nafúknutie behom chvíle. Patentovaný dizajn zabezpečí rýchle nafúknutie akejkoľvek nafukovačky. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť kompresor do zapaľovača auta a vaša posteľ bude rýchlo v priebehu niekoľkých minút pripravená na používanie.

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiáli a patentovaná technológia výroby, čo zabezpečuje maximálnu životnosť a pevnosť produktu. Patentovaný ventil umožňuje rýchle nafúknutie no zároveň dokonale drží tlak vzduchu. Materiál je odolný proti bežnému poškodeniu. Hrubý a odolný PVC materiál je ľahký, kompaktný a nepriepustný. Spacia strana je pokrytá semišom, ktorý je veľmi mäkký a pohodlný a ľahko sa čistí. Ľahko sa prenáša a skladuje, nezaberá veľa miesta. 

 

Rozmery matraca:  pribl. 132x80 cm

farba:náhodná

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System