Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Nepremokavé vyhrievané rukavice

-50%
Nepremokavé vyhrievané rukavice
  • Nepremokavé vyhrievané rukavice
  • Nepremokavé vyhrievané rukavice
  • Nepremokavé vyhrievané rukavice
51,8 EUR
Akcia: 25,9 EUR
Od: 10.07.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Vyhrievané rukavice ocenia všetci  v chladnom a nevľúdnom počasí. Vďaka vykurovaciemu telesu uloženému v rukaviciach zostanú prsty a končeky prstov v teple. Sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu odolného voči vode. Sú ideálne na vonkajšie aktivity aj napriek vetru a dažďu. Tento typ rukavíc zaručuje, že vaše ruky zostanú vždy v teple.

Kompatibilita s dotykovým displejom: Počas nosenia týchto rukavíc sa nemusíte vzdať používania elektronických zariadení. Vďaka špeciálnemu materiálu kompatibilnému s dotykovou obrazovkou na končekoch prstov rukavíc môžete bez problémov ovládať mobilný telefón, tablet alebo akékoľvek iné zariadenie s dotykovou obrazovkou.

Nastaviteľná teplota: teplotu rukavíc si môžete nastaviť v troch rôznych stupňoch - 37, 40 a 45 stupňov - aby dokonale vyhovovala vašim preferenciám. Zapínajú a vypínajú sa stlačením tlačidla, vďaka čomu je ich používanie mimoriadne pohodlné.

Príjemná látka na dotyk: táto vyhrievaná rukavica je mimoriadne mäkká a pohodlná a udržiava ruky v teple aj v chladnom počasí. Vnútorná časť rukavice je vyrobená z plyšového materiálu, ktorý poskytuje mimoriadne príjemný pocit na pokožke.

Zvýšenie bezpečnosti v noci: vyhrievané USB rukavice sú vybavené reflexnými pásikmi na zápästí, ktoré zaisťujú dobrú viditeľnosť pri slabom osvetlení. Táto funkcia zvyšuje bezpečnosť počas nočných aktivít, ako je chôdza, beh alebo jazda na bicykli.

 

Materiál: plyšový
Celková dĺžka: približne 25 cm
Obvod dlane: približne 12 cm
Zápästie: približne 8,5 cm
Výstupné napätie: 5 V

Vyhrievané rukavice ocenia aj ľudia trpiaci zhoršenou krvnou cirkuláciou alebo diabetici. Používanie zvládne úplne každý, je ľahké a rukavice sú bezúdržbové. Zaobstarajte si hit tohtoročnej zimy a už vám nič nebude brániť vyraziť do prírody za dažďa, vetra alebo mrazu. Vaše ruky zostanú uchránené a vy sa budete lepšie cítiť, či už pôjdete na jesenné prechádzku alebo usporiadate poriadnu guľovačku s vašimi deťmi!

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System