Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Odstraňovač zvieracích chlpov

-58%
Odstraňovač zvieracích chlpov
  • Odstraňovač zvieracích chlpov
  • Odstraňovač zvieracích chlpov
  • Odstraňovač zvieracích chlpov
13,9 EUR
Akcia: 5,8 EUR
Od: 21.04.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Milovníci všetkých štvornohých maznáčikov vie, že chlpy sú skrátka všade a dostať ich dole z niektorých povrchov je niekedy poriadny oriešok. Nemáte dobré skúsenosti s valčekmi a rôznymi druhmi kief? Tento samočistiaci odstraňovač chlpov je skvelým riešením.

Extrémne ľahké a praktické

Nevyžaduje napájanie, nie je potrebné vymieňať samočistiace valčeky - s našou kefou nemusíte sa obávať výmeny samočistiacich valčekov v rolkách pásky. Vlákna použité v našej rolke sú opakovane použiteľné a nie je potrebné ich vymieňať

Opätovne použiteľné - vybavené samočistiacou nádobou. Po zozbieraní nečistôt z povrchu stačí nádobu na nečistoty otvoriť a vyprázdniť. Ak sa povrch kefy zašpiní, použite na jej čistenie mäkkú utierku namočenú vo vode alebo syntetickom saponáte

Jednoduché použitie - stačí urobiť niekoľko zadných-a- dopredné pohyby na zachytenie zvieracích chlpov a vlákien na čistenie nádoby na kotúči.

Odstráni chlpy z akéhokoľvek povrchu - Určené na čistenie povrchov vyrobených z akéhokoľvek materiálu

 

Posúvaním valčeka dopredu a dozadu môžete okamžite odstraňovať a zbierať chlpy mačiek a psov hlboko zapustené v pohovkách, pohovkách, posteliach, koberčekoch, prikrývkach, perinách a ďalších.

Jednoduché použitie

Stačí vykonať niekoľko pohybov dopredu a dozadu na zachytenie chlpov domácich zvierat a chlpov do nádoby na rolky.

Po pozbieraní nečistôt z povrchu budete všetci stačí otvoriť nádobu na nečistoty a vyprázdniť ju. Ak sa povrch kefy zašpiní, použite na jej čistenie mäkkú utierku namočenú vo vode alebo syntetickom saponáte


Konkrétnu farbu  výrobku nie je možné z technických dôvodov zvoliť, objednávke bude pridelená náhodná varianta podľa skladových možností.

  • brand
    prolight
    Nedostatky a chyby
    Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System