Kategórie
Spôsob platby
Novinky emailom
TOP produkty
Odporúčané produkty
Naši partnery
Ďalšie informácie


Stimulátor brušných svalov

-53%
Stimulátor brušných svalov
 • Stimulátor brušných svalov
 • Stimulátor brušných svalov
 • Stimulátor brušných svalov
18,7 EUR
Akcia: 8,8 EUR
Od: 27.05.2024   Do vypredania zásob!
čas doručenia:
1-5 Pracovných dní
Nežiadam o doplnkovú službu
Tip +1 EUR
Tip +2 EUR
Tip +3 EUR

Dopravné náklady už od 0/2,49 Eur!


Zákaznícky servis


Záruka na každý produkt.


Rýchla dodacia lehota! (1-4 pracovných dní).

 


Návod na použitie v Slovenčine.


Zaplaťte ako chcete! Kartou, alebo na dobierku.

 

Popri náročnej práci, starostlivosti o domácnosť a iných povinnostiach nestíhate tráviť hodiny denne vo fitku? Stimulátor brušných svalov  je možnou alternatívou práve pre dnešný uponáhľaný život. Funguje na celkom jednoduchom princípe - elektródy stimulujú svaly ku kontrakcii a teda dochádza k posilňovaniu svalov. Stimulátor je úplne univerzálny, môžu ho používať ľudia s rôznou hmotnosťou. Čo je však výborné je, že ho môžete používať pri ďalšej činnosti - a tak zvládate cvičiť a napríklad aj variť zároveň!

Moderný stimulátor svalov je zariadenie, ktoré funguje tak, že stimuluje svaly ku kontrakcii pomocou elektrického impulzu. Pulz z elektródy umiestnenej na prekrytí spôsobuje svalovú kontrakciu a relaxáciu. Vysielané impulzy dosahujú najhlbších svalových vlákien.
Vďaka tomuto zariadeniu môžeme podporiť zlepšenie svalov, pružnosť pokožky a elimináciu celulitídy. Zariadenie zaručuje výsledky oveľa rýchlejšie ako klasický tréning. Stimulátor možno použiť pri chôdzi, behu, upratovaní, čítaní knihy alebo sledovaní televízie. Môžete ho nosiť pod oblečením a používať ho kedykoľvek.

Ovládací panel je ľahko ovládateľný.

Zariadenie je vďaka svojej konštrukcii veľmi flexibilné, prispôsobí sa akejkoľvek postave. Má veľké elektródy namontované na pružnej podložke. Vďaka jednoduchému odopínaciemu systému, môžete okamžite odpojiť.

 • 20 minút prevádzkového času
 • Materiál šetrný k pokožke
 • Jednoduché a efektívne

 

 

Vlastnosti:

Veľkosť balenia výrobku: 17*12,5*3,5 cm
Veľkosť výrobku: 110*70MM
Materiál: silikón + PET + ABS

 

 

 

 • brand
  prolight
  Nedostatky a chyby
  Nedostatky a chyby Informujeme, že napriek nášmu najlepšiemu úsiliu nevieme zaručiť, že zverejnené informácie a obrázky neobsahujú nedostatky a chyby a preto nemôžu slúžiť ako právny základ pre akýkoľvek právny nárok. Za prípadné chyby neberieme žiadnu zodpovednosť.
WebShop System